Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Свято Трійці – ідеї проведення свята у садочках та молодших класах шкіл

Свято Трійці

Ідеї щодо проведення свята у садочках та молодших класах шкіл

1.        Пропоную встелити таки підлогу свіжескошеною травою. Запах і аромат від такої прикраси нададуть неповторної атмосфери свята. Дітки буквально схоплюватимуть всю інформацію. Якщо немає змоги встелити підлогу саме свіжоскошеною травою – є варіант замінити її на сіно. Якщо ви мешкаєте в місті, то сіно можна купити в зоомагазинах (там воно продається для гризунів).
2.        До класу слід принести ікону Святої Трійці. Було б чудово, якби заздалегідь вчитель дав завдання діткам принести кожному по березовій гілочці, які на день свята потрібно буде вставити у вазу з водичкою і поставити біля ікони. Таке завдання зближує дітей з ідеєю свята, виховує в них шану до святого та згуртовує.
3.        День слід почати з молитви “Отче Наш”! Текст молитви дітки (якщо йдеться про школу) можуть записати під диктант у зошит (без оцінок!!! – просто на пам’ять). Якщо ж це зовсім маленькі дітки у садочку – роздати кожному віддрукований текст молитви на папері та сказати, щоб вони берегли аркуш все своє життя. Ось текст молитви “Отче Наш” українською мовою (адаптовано для дітей):
“Отче наш, що є на небі! Нехай святиться ім’я твоє! Нехай прийде царствіє твоє! Нехай буде воля твоя, як на небі, так і на землі! Хліб наш насущний дай нам сьогодні і прости нам гріхи наші, як ми прощаємо винуватцям нашим. Не введи нас у спокусу і позбав нас від лукавого. На ім’я Батька і Сина і Святого Духа Амінь.”
Поясніть діткам незрозумілі слова, поясніть сенс кожної фрази. Дайте зрозуміти, що молитву цю потрібно читати не як завчену таблицю множення, а вдумуючись у кожну фразу. І ще розкажіть їм, що ця молитва рятуватиме їх все життя від страху, хвороб, негаразд своїх, близьких та просто інших людей.
4.        Купіть у цей день багато різнокольорової крейди і запропонуйте намалювати всьому класу Святу Трійцю на дошці чи на майданчику під вікнами кабінету. Нехай намалюють Бога так, як вони бачать. Не забороняйте їм фантазувати. Якщо дітки забудуть домалювати німби – нагадайте їм про це і поясніть навіщо, чому і що вони означають.

Веселого свята!!! Ваш Левко 🙂

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet