Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

День Європи (19 травня) – сценарій проведення свята у садочках та молодших класах шкіл

День Європи

Ідеї проведення свята у садочках та молодших класах шкіл

1.        Ознайомте дітей із тим, що ми живемо не просто в Україні, а в країні, яка є найбільшою державою Європи, яка повністю входить до її складу (Росія має більшу площу, але це лише її частина).
2.        Можливо для дітей стане відкриттям, що на території сучасної Європи є кілька діючих вулканів! А саме: Гекла, Везувій, Етна та Стромболі.
3.        Населення Європи (за підрахунками на липень 2008 року) складає 729 мільйонів!!!
4.        Існує наступний поділ Європи, прийнятий ООН: західна Європа (Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія); північна Європа (Фінляндія, Швеція, Норвегія, Данія, Велика Британія, Ірландія, Ісландія, Естонія, Литва, Латвія); південна Європа (Італія, Сан-Маріно, Ватикан, Монако, Мальта, Греція, Іспанія, Португалія, Андора, Сербія, Чорногорія, Хорватія, Албанія, Боснія і Герцоговина, Македонія, Словенія, Косово, Гібралтар); та східна Європа (Росія, Україна, Білорусь, Молдова, Румунія, Болгарія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Польща). Бажано повісити перед дітками велику мапу Європи і показати кожну країну.
5.        В епосі, а саме в Іліаді (ХІV, 321), Європою звали дочку Фенікса. Якось, граючись з подругами на березі моря її викрав закоханий Зевс у вигляді білого бика, і переніс на острів Крит. Викрадення Європи улюблений сюжет багатьох митців світу. Відтак пропоную показати діткам репродукції картин “Викрадення Європи” Тіціана, Клода Лоррена та В.Сєрова (репродукції внизу статті).
6.        А для забави дітей, які наслухаються так багато інформації, роздайте кожному по аркушу А4 і попросіть кожного намалювати прапор однієї з Європейських країн. Звичайно підкажіть дитині, як він виглядає. Потім зробіть навколо дошки галерею малюнків (обов’язково підпишіть кожний прапор не лише прізвищем художника, а й назвою країни). Так дітки політнично і географічно забагтяться знаннями.

 

Веселого свята!!! Ваш Левко 🙂

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet