Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Ялинкові прикраси власноруч – Огляд саморобних ялинкових іграшок

Скільки ж можна вигадати і зробити унікальних ялинкових прикрас? Безліч! Ми відшукали для вас ідеї найпростіших та найсимпатичніших ялинкових саморобних іграшок, які зможе зробити і дитинка, і дорослий. Ви можете переглянути відео-огляд саморобних прикрас, а щоб краще роздивитися найкращі фото з відео-ролика, ми зробили тематично підібрані картинки.

 


Ось, наприклад, власноруч зроблені ялинкові прикраси з ґудзиків. Ґудзики дуже популярний матеріал для різного роду прикрас, в тому числі і ялинкових.

 

А ось як можна зшити та зв’язати ялинові іграшки:

 

Одні з моїх найулюбленіших прикрас – ялинкові прикраси з лампочок. Їх можна розмалювати як завгодно, домалювати очі, носик… Можна приклеїти крильця і вийде янгол чи метелик… чудовий матеріал для саморобок!

 

А ось які цікаві ялинкові іграшки можна зробити із тіста! Це дуже екологічні іграшки і, при цьому, міцні – адже лампочки розбити не штука, а сухе тісто – вже слід постаратися! 🙂 Розмалювати зліплені з тіста прикраси можна аквареллю (тільки не беріть багато води), а повісити на мотузку (не забудьте одразу зробити у фігурці дірочку, поки тісто ще не висохло)! Так само на цьому малюнку показані ялинкові прикраси з макаронів! Подивіться які гарні іграшки можна зробити з сирих макаронів! Склеювати їх краще клеєм «Момент», або іншим НЕ водяним клеєм. А розфарбовувати макарони можна і фарбою у балончиках, і аквареллю (але знову ж таки – не сильно мочіть пензлик).

 

Отже, обирайте свою унікальну ялинкову прикрасу і прикрасьте свою ялинку власноруч зробленою іграшкою!

 

Веселих свят! Ваш Левко!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet