Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як зробити яскраве сердечко-сумочку за кілька хвилин

Наближається свято святого Валентина. До цього дня заведено робити власноруч маленькі подаруночки у вигляді серця – валентинки. Хочу запропонувати відео, де ви побачите, як зробити дуже оригінальну та незвичайну валентинку. Вона зветься “данське серце корзинка” – “Danish heart basket” – бо виглядає ця валентинка, як кишенька чи сумочка – до неї можна покласти цукерку, квітку, записку, малюнок…

Робити цю валентинку слід наступним чином. Візьміть папір (або фоаміран) двох кольорів. Виріжте по клаптику кожного кольору, розмір клаптиків – 20 см на 5 см. Якщо хочете інший розмір, то розрахунок такий: довжина рівно вчетверо більша за ширину.

Як на мій смак, з фоамірану робити цю валентинку краще, оскільки він пластичний та має безліч яскравих кольорів. Техніка виконання детально показана на відео. важливо – малюнок на готовій валентинці залежить від того, як зроблено розрізи на деталях. На першому прикладі у відео – по 4 рівні смужки на обох деалях, а на другому прикладі – 2 тонкі смужки та 2 широкі. Дивіться уважно, побачите різницю.

 

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet