Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як зробити смачне морозиво удома за 3 хвилини

Одразу скажу, що у назві статті є певна маніпуляція))) Тобто готується це чудове морозиво насправді 3 хвилини, а от заморожується воно значно довше! Але якщо у перший раз ви приготуєте кілька порцій морозива, то потім можна просто поповнювати запаси за принипом – “з’їв морозиво, роби наступне”, не лишай форму порожньою!

Для приготування можна взяти будь-який фруктовий сік – на відео використовувався “сицілійський апельсин”. А ще йогурт – у коробці чи у пляшці – на відео заморожували йогурт ківі та персик в коробочках, і ще полуничний йогурт у пляшечці. Дуже смачне морозиво виходить з газованих напоїв – морозиво “Живчик” з желейними ведмедиками вийшло не тільки смачним, а й дуже красивим.

Окрім продуктів для заморожування, знадобляться пластикові стаканчики і палички для морозива, або пласикові форми для моорозива.

Не забудьте пригостити морозивом батьків, друзів та навіть домашніх тварин – адже коти і собаки дуже полюбляють морозиво. До речі наші рецепти малокалорійні, і собачка Мальва, яку ви побачите на відео, із задоволенням їсть морозиво з полуничного йогурта – воно не жирне і тому корисне.

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet