Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як зробити помпон

Ніщо так не прикрашає шапку чи шарф як пухнастий та різнокольоровий помпон. А зробити помпон дуже просто.

Для помпона вам знадобляться:

–         нитки

–         картон

–         ножиці

Отже, робимо помпон своїми руками!

Для початку підготуйте основу для намотування ниток – виріжте з картону два однакових кружечки. Їх діаметр відповідатиме діаметру готового помпона. Всередині картонних кружечків, зробіть ще два кружечки-дірочки. Вони також мають бути однаковими.

 

Далі, візьміть потрібні вам нитки (одного чи кількох кольорів) та обмотуйте складені разом картонні кружечки, ніби ви намотуєте котушку. Чим більше ниток – тим пухнасті ший помпон. Якщо ви хочете зробити різнокольоровий помпон – розділіть нитки для намотування на кількість кольорів. Тоді, спершу, намотайте один колір, згори – інший, і так далі. Як намотаєте потрібну кількість ниток – просуньте ножиці між картонними кружечками та розрізайте нитки.

Не знімайте картонні кружки! Просуньте між ними нитку та міцно зав’яжіть її – чи-то зв’яжіть між собою розрізані нитки по середині. Зніміть картонні кружечки. Ваш помпон майже готовий. Залишилося його розпрямити та підрівняти ниточки, що стирчать, ножицями.

Прикрашайте помпонами будь-який зимовий одяг – шапки, шарфи, рукавички, муфти… Це завжди модно та актуально. А головне – симпатично!

 


На цьому відео ви зможете побачити як робиться помпон від початку до кінця. До речі, на цьому відео використовується інший метод розташування нитки, що перев’язує помпон – її одразу кладуть всередину – між картонними кружечками – і обмотують нитки вже згори. Для багатьох саме цей метод є більш зручним.

Вдягайтеся тепло та стильно! Ваш Левко! 🙂

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet