Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як зробити морозний малюнок на склі зубною пастою – Морозні візерунки до зимових свят

Пропонуємо прикрасити своє вікно чи дзеркало до Нового Року та Різдва морозним візерунком! Зробити його легко – вам знадобиться лише зубна паста, кухонна губка та папір.

Крок 1

Для початку зробимо трафарети для малюнків. Це може бути все що завгодно, і навіть не на зимову тему. Але ми обрали янгола, ялинку та зірочку. Щоб зробити рівний трафарет, складіть аркуш паперу навпіл, та намалюйте одну половинку потрібного візерунку так, щоб він закінчувався біля складеного краю аркушу. На малюнку №1 показано, як малювати янгола.

Крок 2

Не розгортаючи аркуш, виріжте малюнок по контуру. Потім розверніть аркуш і у вас вийде рівний трафарет.

Крок 3

Візьміть суху кухонну губку та нанесіть на неї трохи білої зубної пасти.

Крок 4

Прикладіть трафарет до вікна та щільно його притисніть. Не рухайте малюнок!

Крок 5

Відривчастими рухами замалюйте отвір у трафареті зубною пастою, що нанесена на губку. Потім обережно зніміть трафарет. Морозний візерунок у формі янгола готовий!

Крок 6

Зробіть те саме із ялинкою та зірочкою!

Крок 7 та 8

Милуйтеся морозними візерунками, що ви їх зробили самі! Ви можете прикрашати такими малюнками вікна та дзеркала. Після свят такі візерунки можна легко змити звичайною водою – зубна паста добре відмивається та не залишає розводів.

 

Також ви можете переглянути ось це відео, щоб краще зрозуміти принцип створення трафаретів для малювання зубною пастою по склу.


Веселих свят!

Ваш Левко!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet