Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Валентинки власноруч – три варіанти сердечок на День Святого Валентина

14 лютого весь світ святкує День Святого Валентина. Це свято вважається днем всіх закоханих. Однак, якщо ти ще не закохався, привітати із цим святом можна і родичів або друзів. Зазвичай, міжнародним атрибутом і подарунком на свято Святого Валентина є валентинки – паперові сердечка, зроблені власноруч. Ти можеш просто вирізати серце з паперу і написати на ньому признання у симпатії (або любові, якщо йдеться про друзів чи батьків), однак я тобі пропоную зробити більш складні валентинки. Адже чим довше ти працюєш над валентинкою, тим дужче ти любиш. Відповідно, той, кому ти подаруєш своє серце, зрозуміє на скільки сильно ти його любиш.


Перший варіант валентинки…

1. Довгу смужку паперу треба розмалювати фарбою гуаш таким чином: спершу провести червоні смуги через проміжок і, поки вони не висохли, в тих проміжках провести білі. Тоді кольори зіллються і вийде ефект об’ємності.
2. Скласти розмальований папір в три рази і вирізати серце так, щоб розклавши смужку, вийшла гірлянда.
3. Зробити дірочки, як показано на малюнку, написати текст замість стікерів (замість стікерів із «я» і «ти», можна вклеїти фото), закрити валентинку та зав’язати на шнурочок для секретності 🙂


Другий варіант…
Веселе сердечко добре підійде для родичів, вчителів та подружок. Його можна зробити з картону. Ззаду приклей крильця з серветок, порізаних смужками. З білого паперу виріж та приклей посмішку. Носик зроби із лушпиння від фісташки і зафарбуй у білий колір. Головне в цій валентинці – живі очі. Їх можна зробити з ємностей від пігулок або, як використовував я, від жувальної гумки Mentos. Замість зірниць використати горошок чорного перцю. Важливо!!! – не забудьте спершу покласти на білі кружечки для очей перчинки, а вже потім приклеювати прозорі ємкості від жувальної гумки!!! Коли цю валентинку потрясти – вона рухатиме зірницями у різні боки. Вийде веселе і трохи скажене сердечко! 🙂


Третій варіант…
Приміщення класу або квартири, де ви будете святкувати день всіх закоханих, можна прикрасити іграшками-серцями. Для цього вам потрібно вирізати три однакових сердечка, склеїти їх між собою, а між швами вставити нарізані смужки серветок або кольорового паперу, які можна закрутити ножицями у кучері. Потім цю прикрасу можна за петельку привісити на люстри, або у дверні арки.


З днем Святого Валентина! Ваш Левко. 🙂

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet