Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Стінгазета до Дня Створення УПА 14 жовтня

 

Я пропоную роздрукувати стінгазету до Дня Створення УПА (14 жовтня) !!! Вона складається з 4-ьох частин, які потім потрібно склеїти і розмалювати так, як ви бажаєте. У статті “Історія свята “День річниці створення УПА” для малюків від Левка” (введіть назву у пошук по сайту) ви можете знайти історію свята (матеріал перероблено для дітей), і вписати її витримки до стінгазети.  Також пропоную вписати патріотичний вірш з нашого сайту  “Благославенна та Держава, що має відданних синів” автора Наталії Козленко (введіть назву у пошук по сайту). 

Як роздрукувати стінгазету 🙂

Як я вже казав, стінгазета складатиметься з чотирьох частин і буде чорно-білого кольору, щоб ви самі могли її розфарбувати. До того ж, чорнила для принтера зекономите.

Коли ви роздрукуєте по черзі всі 4 частини стінгазети, ви маєте склеїти їх скотчем із зворотнього боку і розмалювати фарбами.

Прошу зберегти всі 4 частини стінгазети До Дня Створення УПА (14 жовтня) ! Збережіть їх на свій компьютер і роздрукуйте кожну частину на весь аркуш А4. Принтер (зазвичай) залишає білі поля довкола малюнку – їх вам доведеться або відрізати, або відкорегувати.

Завантажити стінгазету:

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 4

А ось іще стінгазета до Дня Створення УПА. Можливо вона теж наштовхне вас на ідеї…

Слава Україні! Героям слава!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet