Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Стінгазета До Дня Козацтва 14 жовтня

Я пропоную вам зробити стінгазету до Дня Козацтва (14 жовтня) !!! Звичайно ви можете намалювати її власноруч, а можете віддрукувати мою (яка складається з 4-ьох частин), склеїти ці 4 частини і розмалювати так, як ви бажаєте. Власне і написати ви можете те, що захочете. А на моєму сайті у розділі “Все для свята” ви знайдете багато цікавої інформації. Не забувайте, що свято Покрови Пресвятої Богородиці тісно пов’язане з Днем Козацтва.  

Отже, як воно працює 🙂

Як я вже казав, стінгазета складатиметься з чотирьох частин і буде чорно-білого кольору, щоб ви самі могли її розфарбувати. До того ж, чорнила для принтера зекономите. 

Коли ви роздрукуєте по черзі всі 4 частини стінгазети, ви маєте склеїти їх скотчем із зворотнього боку і розмалювати фарбами. 

УВАГА!!! Малюнки козаків, які ми використали для стінгазети взяті із щирого дозволу їх автора Анатолія Базилевича! Дякуємо майстру за такі неймовірні малюнки!

А тепер прошу зберегти всі 4 частини стінгазети До Дня Козацтва (14 жовтня) ! Збережіть їх на свій компьютер і роздрукуйте кожну частину на весь аркуш А4. Принтер (зазвичай) залишає білі поля довкола малюнку – їх вам доведеться або відрізати, або відкорегувати.

Завантажити стінгазету:

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 2

ЧАСТИНА 3

ЧАСТИНА 4

А ось як можна самому намалювати стінгазету…
Зі святом!!! Ваш Левко!

Коментарі

3 - коментарі до “Стінгазета До Дня Козацтва 14 жовтня”

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet