Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Саморобки з каштанів. Робимо тварин з каштанів та пластиліну.

Як ви розумієте – каштани це море для творчої фантазії. З них можна робити і намисто, і прикраси для дому… Але я пропоную власноруч зробити з каштанів тваринок, які занесені до “Червоної книги”. Що це означає? це означає, що цих тваринок на світі залишилося дуже мало. І щоб хоч якось допомогти зберегти (чи помножити) кількість тварин із Червоної Книги, нумо робити тварин із каштанів своїми руками!
ЧЕРЕПАХА ЛІСОВА (Clemmys insculpta) мешкає в США та Канаді. Ця черепаха завдовжки до 25 см, має зморщкуватий панцир та яскраво помаранчеву шию. Лісова черепаха тримається місць біля води тільки в період розмноження та перед відходом на зимування. Весь інший час вона проводить в лісах, далеко від води.
ВАЛЛАБІ-ЗАЄЦЬ СМУГАСТИЙ (Lagostrophus fasciatus) відкритий ще В. Дамп’єром у 1699 р., має смугасту спину. Можливо цей вид на сьогоднішній момент вже повінстю знищено… 🙁
СЛОН АФРИКАНСЬКИЙ (Loxodonta africana)найбільша наземна тварина! Маса старих самців сягає 7,5 т, а висота в плечах – 4 м (в середньому самці мають масу 5 т, самки – 3 т). Однак, не дивлячись на велику масу тіла, слон неймовірно рухливий! Він чудово плаває, причому над поверхнею води залишається тільки чоло та кінчик хоботу.
ПІНГВІН ЗОЛОТОВОЛОСИЙ (Eudyptes chrysolophus)має, як це властиво всім пінгвінам, темну спинну сторону та біле пузо. Відрізняється від інших пінгвінів – пучков золотого пір’я над очами, які створюють чуб. Розповсюджені золотоволосі пінгвіни по всій південній частині Атлантичного та Індійського океанів.
Цінуйте тварин! Творіть! І шукайте натхнення у природних матеріалах! Ваш Левко.

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet