Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Рецепт десерту для дітей Крижані Ягідки

Чудовий додаток до холодного десерту! Ягідки у льодових кубиках прикрасять як дитячий стіл, так і вечірку підлітків. Крижані ягідки можна кидати до соку, як прості кубики льоду, або прикрасити ними морозиво. Власне, якщо й просто смоктати такі кубики з замороженими ягодами – теж буде смачно. Фактично, це заморожений сік тільки у міні-упаковці! Приготування Крижаних Ягідок дуже просте і швидке.

 

Вам знадобляться:
– будь-які ягоди (за вашим бажанням);
– мінеральна вода без газу;
– лоток для кубиків льоду (краще 2 чи 3 одразу)

Приготування:
Спершу добре вимийте ягоди. Потім покладіть їх у лоточок для заморожування води – по одній ягідці у кожне заглиблення. Якщо ви використовуватимете одразу 2-3 лоточки – ви зможете зробити більше кубиків і, відповідно, покласти в лоточки більше видів ягід. Далі поставте лоточки до морозилки. Як правило, заморожування кубиків займає від 30 хвилин до години.

Пам’ятайте, що в ятці морозильника, куди ви ставитиме лоточок з ягідками не має нічого стояти. Інакше вода вбере в себе запах і льодові кубики будуть несмачними.

До речі, такі кубики льоду з ягідками будуть смакувати з соком чи водою ще більше, якщо зробити ось такі «вусаті» коктейльні трубочки!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet