Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Подарунок вчительці на 8 березня власноруч – підставка для ручок

Подарунки завжди більш приємні, якщо вони не просто зроблені своїми руками та гарні, а ще й корисні! Адже, даруючи картину, потрібно знати, чи стане на неї місця. А от якщо це подарунок корисний – наприклад, як підставка для ручок, – для нього місце знайдеться завжди.

Керуючись тим, що на носі 8 березня – міжнародний жіночий день, ми пропонуємо зробити вам подарунок мамі, бабусі чи вчительці, який вони зможуть тримати завжди біля свого робочого місця – це підставка для ручок. Слідуйте малюнкам та описанню до них.

1. Вам знадобляться: фломастери, клей ПВА, ножиці, дві чашечки з вінцями різного діаметру, лак для нігтів (з дозволу мами!!! :)), картон, дві ємкості від йогурту.

2. На картоні обводимо вінця чашки з більшим діаметром вінець фломастером.

3. Потім обводимо другу чашку (в якої вінця мають менший діаметр) так, як вказано на ілюстрації. Потрібно, щоб кола заходили одне на одне.

4. Вирізаємо по зовнішньому контуру фігурку. Перевертаємо її на зворотній бік – виходить щось схоже на вісімку! 🙂

5. В середину кожного кола «вісімки» треба поставити предмет з іще меншим діаметром кола і обвести його фломастером. Я взяв баночку із своїми вітамінками. 🙂

6. Тепер вирізаємо ці маленькі кола.

7. Тепер вже точно вийшла вісімка!!!

8. Вінця двох ємкостей від йогурту змащуємо клеєм…

9. … і кладемо на них готову вісімку з картону. Вони мають склеїтись між собою…

10. Тепер справа за фантазією. Треба розмалювати вісімку. Ви можете написати привітання, намалювати безліч квіточок абощо. Я пропоную наступний варіант…

11. … От-такий. Червона вісімка у білий горошок. 🙂 Тепер потрібно розмалювати скляночки від йогурту.

12. З дозволу мами, візьміть лак для нігтів потрібного вам кольору і намалюйте на склянках те, що вам забажається. Я так само виводив горошки. ОБЕРЕЖНО!!! На жаль з такого тонкого пластику, з якого зроблені ємкості від йогурту, лак неможна змити!!! Тому будьте точні у нанесенні малюнку.

Веселого свята! Ваш Левко!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet