Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Подарунок мамі на 8 березня власноруч – об’ємна листівка

8 березня – Міжнародний Жіночий День. І це свято обов’язково треба привітати всіх любих жінок та дівчат: маму, бабусю, сестру, подружку, вчительку… Ми пропонуємо вам зробити листівку на 8 березня своїми руками, а не купувати у ятках преси. Більше того, це буде не проста листівка, а об’ємна! Слідуйте малюнкам та описанню і у вас вийде чудовий подарунок на Міжнародний Жіночий День.

1. Для об’ємної листівки Вам знадобляться: два аркуші паперу, клей ПВА або двосторонній скотч, ножиці, фломастери або фарби.

2. Складаємо обидва аркуші паперу навпіл.

3. На одному з них малюємо привітання для мами чи бабусі.

4. На іншому ж, малюємо три квітки. Важливо, щоб між ними було достатньо відстані, стебельця квіток закінчувались на одному рівні, а головна (середня) квітка своїми пелюстками сягала лінії згину аркуша. Під квітками пишемо привітання.

5. Не розгортаючи аркуша, робимо надрізи вздовж кожної квітки до початку стебелець.

6. На іншому боці малюємо сонечко та хмаринки і пишемо приємні щирі слова-звертання до мами чи бабусі. Важливо!!! – слідкуйте, щоб хмаринки і напис не заходили за  уявну лінію, яка відокремлює розрізи від верхньої частини цього боку листівки.

7. Розгортаємо листівку. Тепер ті розрізані частинки, на яких не намальовані квіточки, вигинаємо в інший бік.

8. Виходить майже готова листівка. Нижче зображені ілюстрації напівготової листівки у різних ракурсах, щоб вам легше було зрозуміти що куди вигинати! 🙂

9. Так вона виглядає з боку…

10. …а так у складеному вигляді.

11. Перший аркуш паперу, який ви розмалювали на початку треба склеїти із другим аркушем – розрізаною листівкою з квітками. Тобто другу треба вклеїти в першу. Отже так об’ємна листівка виглядатиме, коли вона буде закритою…

12. … а так – коли відкритою!

 

Зі святом! Ваш Левко.

Коментарі

4 - коментарі до “Подарунок мамі на 8 березня власноруч – об’ємна листівка”

 • Анна says:

  А олівцями можна розмальвувати листівку?

  • Левко says:

   Звичайно! і олівцями, і фарбами… Чим завгодно! Тільки якщо будете розмальовувати фарбами – не сильно змочуйте пензлик водою. Якщо пензлик буде занадто вологим, папір намокне і форма листівки буде вже не дуже привабливою. 🙂 Успіхів!

 • Ева says:

  А девочка 10-ти лет может это сделать?

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet