Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Подарунок бабусі на 8 березня власноруч – ваза з пляшечки

Здавалося б – порожня скляна пляшка це сміття… Однак це зовсім не так. особливо, якщо вона пластикова. Адже пластикові пляшки засмічують навколишнє середовище. Тому вам треба набратися фантазії та робити гарні і корисні речі із пластикових пляшок для свого дому. Сьогодні ми пропонуємо зробити декоративну вазу із порожньої пляшечки та ниток. Якщо добре проклеїти нитки, то ця ваза цілком буде придатною для справжніх квітів (клей не змиється водою, яку в неї набиратимуть для квітів). Якщо ж ваша пляшка незручна для живих квітів (наприклад, має вузьке горлятко) тоді в неї можна вставити суху троянду або осіннє листя.

Слідуйте малюнкам та описанням до них і у вас вийде прекрасний подарунок для бабусі чи мами на 8 березня – Міжнародний Жіночий День.

1. Для декоративної пляшечки Вам знадобиться: нитки для плетіння (тільки з дозволу бабусі чи мами :)); клей ПВА; пензлик для клею; будь-яка порожня чиста пляшечка (не обов’язково скляна. Можна використати й пластикову).

2. Порожню пляшечку змащуємо клеєм до половини і щільно огортаємо ниткою. Слідкуємо, щоб нитка не находила сама на себе на кожному колі і між кожним колом не було відстані. Як смужка, змащена клеєм закінчиться – притримуємо нитку і намащуємо пляшечку далі.

3.  Особливо уважним треба бути тоді, коли нитка буде сходитись до горлятка. Тоді нитку натягати не треба, а навпаки – сильно змащуючи пляшку клеєм, ніжно «вкладати» нитку на місце. 🙂 Не хвилюйтесь, якщо клею буде так багато, що нитки здаватимуться мокрими наскрізь. Клей ПВА, коли висихає, стає прозорим і нічого не стане видно.

4.  Коли пляшечку зроблено – її краще за все поставити у тепле місце, щоб дати клею висохнути. Порада: якщо Ви хочете використовувати цю пляшечку як вазу, Вам необхідно змастити всю поверхню ниток лаком. Інакше клей може розповзтись від води. Якщо ж у Вас вдома є непотрібні намистинки – можна прикрасити ними готову пляшечку. Хоча як на мене, різнокольорових ниток цілком достатньо. 🙂

Веселого свята! Ваш Левко!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet