Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Листівка до Нового Року та Різдва власноруч – Малюємо листівку свічками!

Час підготувати подарунки для родичів та друзів! Ми пропонуємо намалювати листівку у незвичний спосіб – а саме воском! Отже, робимо новорічну та Різдвяну листівку своїми руками!

Крок 1

Для новорічної листівки вам знадобляться:

–         старі свічки з дня народження

–         акварель

–         аркуш паперу

 

Крок 2

Зігніть аркуш А4 або аркуш з альбому для малювання навпіл. Візьміть недопалок свічки з дня народження і намалюйте бажаний малюнок на титульній стороні листівки (наприклад зірочку). Малювати свічкою дуже важко, адже ви не бачите намальований контур. Для того, щоб бачити, що ви намалювали – поставте настільну лампу так, щоб її світло відбивалося у воску (це показано на малюнку №2 у кружечку).

 

Крок 3

Замалюйте невидимий малюнок аквареллю! Ви побачите як, штрих за штрихом, крізь фарбу пробиватимуться білі лінії малюнку. Це відбувається через те, що на віск не лягає фарба.

 

Крок 4

Як фарба висохне, ви можете приклеїти до листівки бантик або срібний дощик від ялинки. І не забудьте написати побажання всередині листівки.

 

А ось відео із тим, як робиться така листівка, намальована свічкою. Якщо пояснення та малюнки викликали у вас запитання, щодо того, як робити новорічну листівку, то після перегляду відео-інструкції, все точно стане ясним.


Веселих свят! Ваш Левко!

 

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet