Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Листівка до Дня Вчителя власноруч

Пропонуємо зробити привітальну листівку власноруч! Для приклада ми взяли свято День Вчителя. Однак ви можете скористатися цим прикладом листівки і для інших свят! Аплікацію на обкладинці листівки можна робити тематичну до свята. Отже фантазуйте та беріть наш макет листівки на День Вчителя як чистий аркуш для своєї фантазії.

1. Для створення листівки власноруч Вам знадобиться: кольоровий картон та папір, клей або двосторонній скоч, фломастери або фарби, ножиці та аркуш білого паперу.

2. Беремо аркуш картону та приклеюємо до зворотнього боку білий аркуш паперу. Згинаємо по середині – це і є основа нашої листівки.

3. Починаємо оздоблювати її! На титульній (зовнішній) стороні робимо яскраву рамочку з кольорового картону, приклеївши до країв листівки смужки. По середині аркуша робимо квіточку – вирізаємо з картону різнокольорові кола (6 шт.) діаметром 4 см, а центр квіточки – маленьке коло діаметром 2,5 см. Приклеюємо великі кола навколо центра квіточки і вона готова!

4. Всередині листівки також можна зробити яскраву рамочку з кольорового паперу або картону.

5. На першій сторінці обов’язково напишіть поздоровлення зі святом Вашому Вчителю, а на другій намалюйте для нього малюнок або зробіть аплікацію!

Листівку зробила Яніна Мельник спеціально для сайту Левко

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet