Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Фігурна нарізка Сова – Як гарно викласти сирну та ковбасну нарізку на стіл

Фігурне викладання шматочків сиру та ковбаси річ проста. Але всі так втомилися від звичайних, викладених на тарілочку, нарізаних кружечків ковбаски та квадратиків сиру… Тож, чому не порадувати себе та гостей більш креативною нарізкою у вигляді сови?

Для фігурної нарізки вам знадобляться:

–         сир

–         ковбаса

–         ніж

–         стакани та келихи з вінцями різного діаметру

–         2 маслинки

Спершу відріжте два великих квадрата світлого сиру. Один з боків кожного квадрата вичавіть перевернутим келихом (його вінця мають бути великого діаметру). Складіть ці два шматочки сиру, як показано на картинці – це основа сови – вушка та хвостик. Рештки сиру не з’їдайте – вони знадобляться в кінці! Це будуть крила сови. З двох шматочків жовтого сиру (наприклад Мармурового або рудої половинки сиру Дуплет) зробіть лапки (також за допомогою ножа та келиха).

Наріжте сир, а потім вичавіть вінцями келиха (меншого за діаметром, ніж попередній) кружальця. Викладіть їх на сову – це пір’я.

Пір’я у сови різнокольорове, тож додавайте ряд за рядом кружальця ковбаски, такого ж розміру, як і кружальця сиру.

Нарешті, покладіть два півкола сиру, які ви вичавили з двох перших квадратів сиру (з основи сови). Тепер у сови є крильця. Замість очей покладіть дві маслини. Все! Сова з сиру та ковбаси готова!

Смачного! Ваш Левко! 🙂

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet