Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Вчимося малювати – об’ємна 3D рука за 5 хвилин – Оптична ілюзія своїми руками

Спробуй намалювати оптичну ілюзію своїми руками! Тобі буде здаватися, що рука, яку я тебе навчу малювати, ніби стирчить із плаского паперу! Це дуже просто і під силу навіть наймолодшим художникам!

Слідкуй, щоб лінії, які ти малюєш, були паралельні! Це потрібно для ефекту об’ємності малюнка та для того, аби ти навчився малювати акуратно та професійно! Точність ліній – необхідний навик справжнього художника!

 

Ти можеш переглянути відео, після того, як прочитаєш мої настанови. Це допоможе тобі зрозуміти всі неточності, які можуть з’явитися від усного пояснення. Але спершу, я опишу тобі, що тобі знадобиться:

–         аркуш паперу

–         простий олівець

–         чорний маркер

–         кольорові олівці чи фломастери

 

Крок 1

Спершу поклади свою ручку на папір та обмалюй її простим олівцем – обведи котур.

 

Крок 2

Тепер візьми чорний маркер та починай малювати знизу контуру. Веди пряму лінію до контуру, що намальований простим олівцем, а як дійдеш до контуру – зроби дугу. Дуга має закінчуватися саме там, де закінчується другий контур від намальованої руки. Далі, знову веди пряму лінію. Повторюй такий малюнок маркером доти, доки не дійдеш до верхнього краю малюнку. Чим ближче одна до одної лінії маркера – тим ефект об’ємності кращий.

 

Крок 3

Замалюй проміжки між лініями, проведеними чорним маркером, кольоровими олівцями чи фломастерами!

 

Для того, аби зрозуміти все остаточно – продивися це відео!

Все дуже просто! Натхнення! Твій Левко.

🙂

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet