Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Домашні улюбленці. Декоративний тхір (фретка)

Дуже популярною домашньою тваринкою на сьогодні є чудернацький тхір. Він прекрасний друг, надзвичайно веселий і розумний хижак. Дехто плутає його із гризунами, однак тхори не гризуни, а хижаки. В природі вони їдять птицю та мишей. Декоративний тхір (чи як його ще називають – фретка) бувають різних кольорів: соболі (стандарт), білі, руді та чорні.


Спілкування
З людиною вони поводять себе як собачки. З дитинства проявляють цікавість до усього – від вас до найменших деталей квартири. Іноді, вони навіть гавкають! Єдине, що їх вірізняє від собак, і робить схожим із кішками, це те, що їх не потрібно вигулювати – вони, як і коти ходять у лоток.

Забавки
Ці тваринки обожнюють гратися в м’ячик, в котячі іграшки на мотузках, люблять плавати і надзвичайно прив’язуються до господарів.

Догляд
Вірний друг живе близька 10-12-ти років. Їсть здебільшого сухий корм для котів. З лакомств надає перевагу куразі, родзинкам, сиру, перепелиним яйцям.
Тваринка підходить для дітей віку старшого за 5 років, оскільки іноді грається як цуценя, покусуючи руки господаря. Якщо ж не зважати на цей факт, який з віком у тваринки проходить, то домашній тхір є майже ідеальною тваринкою для утримання вдома.

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet