Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Домашні улюбленці. Декоративний кролик

Я розповідатиму вам про декоративного кролика зі свого досвіду, адже в мене є один такий породи висловухий баран. Звати кролика Вафля. Я святкую її день народження щоразу на День Києва. А з’явилася вона в мене у 2005-му році.

Декоративний кролик – надзвичайно цікава тваринка. Вона симпатична і гарна, пухнаста і різнокольорова. Однак не потрібно забувати, що ця тваринка не хижак, а гризун. Відтак все, що у вас є в домі, вона спробує на зубок… Від шпалер до ваших пальців (іноді).

Кролики живуть приблизно від 5-ти до 8-ми років. Їдять спеціальні корми, які здебільшого складаються з зернових та бобових культур, сушених фруктів, овочів та сіна. З лакомств вони полюбляють моркву, яблучка, свіже збиране листя конюшини або бабки. Також для кроликів виробники виготовляють цукерки – так звані дропси з різними смаками. Годувати кроликів петрушкою, кропом та капустою – неможна!

З іграшок – кожен кролик вибирає собі індивідуальну. В моєї Вафлі улюбленим є великий м’ячик (завбільшки з неї), який вона буцає лобом і перекочує по кімнаті. Власне напевно тому її порода і зветься “Баранчик”. 🙂

Кролики ходять в спеціальний туалет у клітці, живуть у тирсі чи сушеному сіні, яке легко купити в будь-якому зоомагазині. Їдять з мисочок, п’ють – зі спеціальних кулькових поїлок.

Літом я з Вафлею виходжу гуляти на вулицю. Вся увага – наша! “Ой, дивіться, кролик!” – кричать звідусіль. Нам приємно.

Дружіть з тваринками і пам’ятайте, що ви відповідальні за тих, кого приручили!
Ваш друг Левко.

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet