Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Про що думають вареники? – Авторські казки (Софія Лупанова)

Казки українських авторівУ неділю, на святковому столі, стояло безліч смачнючих страв. Але основним блюдом були вареники. Адже сьогодні День народження Сергійка, і його бабуся приготувала улюблені внучкові страви. А вареники Сергійко дуже любив!
І от, коли сім’я готувалася до Дня народження, на святковому столі розгорілася сварка:
– Не дочекаюся вже початку свята, – гордо сказав вареник з картоплею – Щоб усі гості могли посмакувати і похвалити мене!
– А чого це тебе? – обізвався вареник з вишнями – Діти більше люблять солодке, тож Сергійкові, для якого усіх нас готували, більше сподобаюся я!
– Солодке – шкідливе! – відрізав вареник з картоплею – А ось, картопля, навпаки, корисна. Мене ж Сергійкова бабуся власними руками садила, доглядала, чистила і варила. Тож чи може зі мною зрівнятися якийсь там вареник з вишнями?
– Мене Сергійкова бабуся не менш за тебе доглядала! – відповів ображений вареник – І садила, і з любов’ю вирощувала… Я вже не перший рік їй чудовий урожай вишень даю! То ж Сергійкові вона дозволить їсти те, що він захоче, і стільки, скільки він захоче!
– А хто тобі сказав, що він захоче їсти тебе? – розлютився вареник з картоплею.
– Та годі вже вам сваритися! – перебив їх обох вареник з чорницями – Кожен з нас смачний і корисний по своєму! І бабусі не мало довелося попрацювати, щоб приготувати всіх нас.
На тому і закінчили. А під час свята тільки й мови було, що про смачнючі бабусині вареники!

Автор: Софія Лупанова

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet