Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як зробити спінер власноруч

Кожен з вас бачив (чи навіть має у власності!) дуже модну зараз іграшку – спінер. Насправді, fidget spinner (вертун, вертуха непосиди) не просто іграшка, а антистресовий тренажер. Первинним призначенням спінера було – допомагати людям із порушеннями концентрації уваги та нервовими розладами, виступаючи в ролі спускового механізму для нервової енергії або стресу.

Спінер річ цікава, а тому хочеться зробити щось подібне, своє – можливо навіть оригінальніше за звичний спінер, що продається у крамницях. У першому  відео ви зможете побачити, як зробити спінер  із гудзиків та кришочок від пляшок. Цей спінер насправді не зупиняється! Здається, що він крутитиметься доти, доки не перетреться нитка! Спробуйте зробити і побачите самі!

Знадобиться: гудзик, кришка від пляшки, нитка, гарячий клей або супер клей, кілька пластикових намистин розміру 14-16 мм в діаметрі.

У другому відео показано, як зробити спінер-світлячок. Для першого варіанту такого спінера потрібно – два магніти, гарячий клей (або супер клей) та 3 велосипедних ліхтарика для колес (продаються в велосипедних красмницях). Другий варіант спінера-світлячка дуже несподіваний. Для нього використано кришку від керамічної цукерниці – кришка важка і дуже гарно і довго крутиться))) Звичайно, не слід використовувати для виготовлення іграшок предмети домашнього господарства без дозволу батьків. Хоча слід зазначити, що велосипедні ліхтарики, що ми клеїли їх до кришки від цукерниці гарячим клеєм, потім прекрасно відклеїлися – варто лиш підставити місця склеювання під струмінь гарячого повітря від фену. Отже, під час зйомок жодна річ не постраждала!

Знадобиться: кришка від керамічної цукерниці, ті самі велосипедні ліхтарики, клей гарячий.

Відео перше:

 

Відео друге:

Поділитися:

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet