Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як зробити гру “Риболовля” – цікава гра для всієї родини

fishЗдається, ця гра була популярною у всі часи. Навіть в епоху різноманіття комп’ютерних ігор, вона також не втратила своєї привабливості. Тим більше ви можете створити цю гру власноруч разом із дітлахами – прекрасне творче дозвілля!

Як зробити гру:

  1. Знайдіть в мережі картинки риб та водоростей і роздрукуйте. Звісно, якщо ви вмієте малювати – просто намалюйте риб! Друкуйте картинки дзеркально – їх прийдеться склеювати (щоб з обох боків рибка виглядала однаково). Також роздрукуйте 4 картинки підводного світу.
  2. Виріжте зображення рибок та водоростей.
  3. Візьміть канцелярські скріпки і кусачками відщипніть від них частину.
  4. Частину скріпки покладіть між  дзеркальними зображеннями рибки (водорості) і склейте рибку за допомогою клейкого олівця, залишивши частину скріпки всередині рибки (водорості).
  5. Візьміть паличку для китайської їжі, прив’жіть до неї нитку, на кінці нитки закріпіть магнит.
  6. Візьміть картонну коробку (на відео коробка з Укрпошти) і обклейте її картинками підводного світу зовні. Всередині обклейте коробку синім або зеленим папером. Звичайно, можна пофантазувати)
  7. Вкиньте в коробку рибок і ловіть їх за допомогою магнітної вудки.
  8. Правила: рибка маленька – 5 балів, рибка велика – 10 балів, водорость – 0 балів. Або вигадайте власні правила.

На другому відео ви побачити трохи іншу “водойму” – вона красивіша за звичайну коробку. Принцип гри однаковий, просто замість коробки – два акваріуми один в одному. Між акваріумами підфарбована вода і вилеплені з полімерної глини рибки. Дивиться відео, творіть, грайте всією родиною.

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet