Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як змусити дитину читати?

Поради, щоб дитині захотілося читати4 поради, щоб дитині захотілося читати

Покажіть дитині свій приклад
Ваша дитина вчиться всьому наслідуючи вас, отже ви повинні бути прикладом для неї. Покажіть, що книги, газети ваші друзі, частина вашого життя. Пізніше вони стануть близькі дитині. Прогуляйтеся з дитиною до бібліотеки. Але не вибирайте книги, які дитина не хоче дивитися, гортати, які її не захопили. Не переоцінюйте можливості дитини! Дитячі журнали, комікси навіть зовсім позбавлені тексту вже є першим кроком на шляху до повного заохочення до читання. Великі вчені і інтелектуали скажуть вам: всі вони пройшли через ці маленькі двері.

Зробіть зв’язок між книгою та кіно
Читання є одним із способів сприйняття всього світу. Читаючи дитині нову історію ви даєте їй можливість відкрити нові горизонти. Показуючи дитині фотографії з журналів, обговорюючи історії почерпнуті з літератури і з кіно (Гаррі Потер є гарним прикладом), щоразу ви будете їй оцінювати кілька певних цікавих моментів, які стимулюватимуть дитину до відкриття нового світу – світу літератури.

Лагідне навчання
Час, коли ваша дитина вчиться читати ймовірно є найбільш чутливим. Особливо якщо вашій дитині навчання дається легко і без болю. Якщо ваша дитина саме така, то не тисніть на неї змушуючи читати все, що ви запланували. Це може призвести до зворотнього ефекту.
Чому не в Інтернеті?

І нарешті ви говорите, що існують інші засоби масової інформації, які закликають до читання. В Інтернеті, наприклад, необхідно читати все навіть, якщо ти просто використовуєш пошукову систему. Тож не драматизуйте, якщо дитина буде більше часу проводити перед монітором, аніж перед книжкою.

Коментарі

1 коментар до “Як змусити дитину читати?”

  • Natka says:

    Хочу поділитися своїм досвідом) Моя дочка почала вчитися читати за допомогою дитячих журналів. вчитися читати граючись набагато легше. Перебрала багато журналів і зупинилася на “Пізнайко”.По-перше, дуже сподобався дочці (5р), по -друге, дійсно допомога батькам.Багато ігр та головоломок, цікавих історій і віршів для вивчення. . До того ж журнал виходить не лише на російській мові, а й на українській, що не може не радувати, оскільки не так багато дитячої розвиваючої літератури, яка допомагає розвивати в дитині любов до традицій та батьківщини. Раджу спробувати.)

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet