Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як вберегти дитину від грипу та застуди

Профілактика та лікування дитину від грипу та застудиЕкслюзивні рецепти профілактики затуди та грипу від Наталії Земної (Зубицької) – народного цілителя, фітотерапевта з тридцяти річним стажем, академіка Української екологічної академії, президента Українського товариства природного лікування ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА

Колись я спілкувалася та працювала з народною цілителькою, фітотерапевтом і травницею Наталією Земною (Зубицькою). Звичайно поцікавилася у неї про методи профілактики застуди і грипу у дітей. Рецепти підходять і дітям і дорослим, тож знати їх буде корисно усім.
Автор сайту “Левко”: Ганна Шевченко

1. По хаті (крізь по кутках) потрібно розставити блюдця з посіченою ріпчастою цибулею. Її дія проста – вбиває мікроби та віруси в квартирі чи будинку.
2. Перед виходом на вулицю і після повернення додому, потрібно полоскати горло та ротову порожнину розчином лимонного соку (натурального – з вичавленого лимону) з водою. Можна такий розчин закапувати і в ніс (захищає носоглотку).
3. Від запалення горла допоможе зварена тепла манна крупа. Їсти маленькими ложечками, повільно проковтуючи. Також можна покласти сиру манку на сковорідку, підігріти (не дай боже, щоб не була гарячою, бо можна обпектися), покласти до хусточки, зав’язати вузликом і прикладати або до запаленого горла, або до носових пазурів, якщо є нежить.
4. Важливе застереження!!! Краще не годувати дитину, та й себе (дорослих), кисломолочним сиром разом із медом! Це може викликати нудоту. Краще за все вживати сир разом із подрібленою до борошна шкаралупкою яйця.
5. Ніколи не забувайте про могутню силу часнику!!! Про часник і його лікувальну силу є згадки в Біблії. Він був відомий древнім грекам, римлянам і єгиптянам. Часник містить ефірне масло, в склад якого входить глікозид, алліїн, який, подібно до пеніциліну, може вбивати мікроорганізми. Він містить фітонциди і бактерицидні речовини, тому в народній медецині використовується, як дезінфектор. А ще часник багатий на вітамін С.
6. Важливе застереження!!! Але вже від директора медової компанії “Бартнік” В. С. Паньковського – неможна пити гарячий чай із медом!!! Для організму мед перетворюється на отруту! У вулику середня температура 41 градус за Цельсієм. Якщо підвищити температуру меду більше за 45-50 градусів – його неможна вживати!!! Тож лікуйтеся медом на здоров’я, але знайте, що додавати до чаю мед можна лише коли напій кімнатної температури.

Будьте здорові! Ваш Левко!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet