Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як пробудити апетит у дитини?

Як пробудити апетит у дитини?Причини зникнення апетиту у дитини бувають різні. До них відносяться хвороба, втома, лихоманка або одужання, стрес і т. ін. Дитина не голодна, але їй слід їсти, щоб мати сили для швидкого відновлення. Змушування її до їжі не завжди приводить до гарних результатів. Ось кілька порад, які допоможуть насолодитися їжею.

Етапи здійснення:
1. Один з фокусів полягає у тому, щоб дати дитині випити перед прийомом їжі води. Всі добре знають, що вода стимулює організм. Але давайте воду за 15 хвилин до їжі.
2. Інший спосіб це класти їжу у маленькі тарілки. Великий посуд розохочує і лякає дитину своїми розмірами. Поставте багато маленьких тарілок з різною їжею, це стимулюватиме апетит і дитині буде здаватися, що вона їсть менше ніж завжди.
3. Крім того пам’ятайте про гарний вигляд страви і про аромат (спеції…). Красиво оформлена їжа сама попроситься до рота і дитина швидко все з’їсть.

Стаття надана: Марією Дмитрієвою

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Коментарі

2 - коментарі до “Як пробудити апетит у дитини?”

  • Аня коментує:

    що робити, якщо дитина дуже довго сидить в інтернеті?

    • Левко коментує:

      Це дуже складне питання, на яке немає швидкої та однозначної відповіді. Потрібно дещо про дитину знати, хоча б вік))) Проте, для початку спробуйте зацікавити дитину чимось і дати мотив зайнятися тим, що Ви запропонуєте.

Написати коментар

Пошук по сайту

Левко у:

blank

LiveInternet