Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як правильно їсти диню

Диня надзвичайно корисний сезонний продукт, тому їсти її потрібно обов’язково! Диня багата на вітаміни В1, В2, РР, А, С, а також на мікроелементи залізо, калій, кальцій, натрій та фтор. До речі, заліза в дині в 12 разів більше, ніж у курячому м’ясі або молоці.

Щоб диня найкраще засвоїлася організмом, її слід їсти окремо від будь-якої іншої їжі. Тобто: або за дві години до основного прийому їжі, або через дві години після нього. Багато хто питає: чому диню їдять окремо, не поєднуючі з іншою їжею? Відповідь проста. Диня не затримується у шлунку, вона одразу потрапляє в кишківник, де і перетравлюється. Якщо диня потрапить до стравоходу разом з іншими продуктами – все з’їдене застрягне у шлунку і почнуться процеси бродіння, що приведе до дискомфортного стану людини – здуття, коліки, важкість та інші малоприємні відчуття.

Окремо зазначимо, що диню не рекомендується їсти мамам, які годують груддю. Від дині у немовляти може виникнути пронос, і, як слідство, швидке зневоднення.

Діткам диню можна починати давати з 2-х років, по 80-100 грамів на день. А от купувати дітям йогурт з динею не рекомендується, оскільки поєднання кисломолочного продукта та дині можуть викликати небажані реакції дитячого організму.

 

Поділитися:

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet