Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як перешити звичайний одяг на одяг для вагітних

Перешити свій звичний одяг на одяг для вагітних нескладно. Звичайно вам знадобляться принаймні мінімальні знання із шиття, але рівень складності не вимагає великого вміння.

 

Для початку спробуємо переробити звичайну футболку на футболку для вагітних. Для цього нам знадобляться дві старих футболки. Наша задача – розширити футболку з боків. Тоді і грудям, і животику буде вільно.

Отже, спершу розпоріть основну футболку по бокових швах, знімаючи й рукавчики. Тепер візьміть іншу футболку та розріжте її навпіл уздовж. Відріжте зайве – комірець та рукави) і вшийте бокові частини в боки ж основної футболки. Слідкуйте за тим, щоб боковий шов був рівним і розташовувався рівно по боках. Вкінці пришийте рукава.

Думаю зайвим буде наголосити на тому, що футболки мають бути однієї довжини… Принаймні слідкуйте, щоб поділ футболки був рівним.

До речі, із тієї футболки, яка стала вставкою у основну, можна зробити елементи, які прикрасять тепер вже загальний ансамбль. На цих фотографіях англійської вагітної дівчини показано як вона переробила дві свої футболки у футболку для вагітних. Помітьте, що вона зробила невеличкий банти на комірець у колір вставок.

🙂

 

А тепер спробуємо розібратися, як перешити звичайні джинси на джинси для вагітних.

Вам знадобляться джинси того розміру, який вам підходить по ніжкам та сідничкам саме у даний період вагітності. При цьому ширинка може застібатися лише на половину, а про ґудзик забудьте взагалі – його не буде!

Отже, відріжте від джинсів частину для поясу.

 

Тепер візьміть міцну футболку стретч (ту, яка щільно вас облягає у період вагітності) і відріжте її по пахви. З цього ми зробимо великий пояс.

 

Багато хто обходиться тільки футболкою, але дехто надає перевагу ще й широкій резинці. Тож, якщо ви забажаєте вшити резинку, не забувайте, що вона не має бути дуже міцною. Достатньо лише, щоб вона щільно прилягала до шкіри попереку та низу животика.

Отже, відміряйте потрібну довжину резинки та зшийте її у кільце.

 

Тепер пришийте кільце резинки до футболки…

 

Примітайте футболку з резинкою до джинсів та прострочіть. Слідкуйте, щоб всі шви були міцними, але пласкими!

 

Швом зигзаг, прострочіть напуск футболки на джинси. Від цього складеться враження, ніби ви просто носите футболку згори джинсів.

 

Ось так мають виглядати перероблені джинси – лицьова та зворотна сторони. Зверніть увагу – жодних грубих швів!

 

А так саморобні джинси для вагітних виглядають на вагітній жінці.

Гарної вам вагітності! Колектив дитячого сайту Левко!

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet