Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як допомогти дитині з виконанням домашнього завдання?

Допомога батьків із домашнім завданням дітей.Повертаючись зі школи ваша дитина закінчує напружений день. Дайте йому час на відпочинок. Але слід уникати занурення у перегляд телевізора або ігор на комп’ютері, адже після цього важко зупинитися і зосередитися на завданнях.
Дитина сама обере місце де їй комфортніше працювати: в своїй кімнаті, в спокої, або у кімнаті зі всією родиною, або на кухні поки ви готуєте обід. У всіх цих випадках атмосфера повинна бути сприятливою для навчання: без телевізора, без радіо, без підбурювань братів і сестер. Ви не повинні весь свій час присвячувати дитині, але вона повинна знати, що може розраховувати на вашу допомогу.
Індивідуальна робота
Увага, ви не повинні зайняти місце вчителя і втлумачувати знання в свою дитину! Це не означає, що ви повинні робити усе завдання за неї, хоча це може бути дуже заманливим, коли виконання домашньої роботи затягується до ночі.
Ваша роль є більш методологічною. Таким чином ви можете обрати конкретний метод навчання, який підходить до типу пам’яті вашої дитини: візуально, усно, жестами. Поясніть їй слова, які дитина не розуміє, скористайтеся словником, переконайтеся, що вона зрозуміла.
Нарешті дайте зрозуміти дитині, що вона працює для себе, а не для вас. Справді, якщо дитина не має оцінок, які вас задовольняють, вона ризикує втратити інтерес до навчального процесу в той час коли вона найбільше захоче відрізнятися від вас, наприклад у підлітковому віці.
І якщо все піде не так?
Якщо виконання домашніх завдань систематично перетворюються у сімейну війну, то доцільним буде залучення до цього процесу третіх осіб: сусіди, студенти, двоюрідні брати і сестри, бабусі і дідусі допоможуть вашій дитині. Це допоможе зняти напругу і з дитини і з вас.

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet