Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як чистити м’які іграшки вдома

Не новина, що м’які іграшки брудняться, як і будь-яка інша річ. Вони падають на підлогу під час гри, на них спадає пил, іноді діти беруть ці іграшки на прогулянку і ще – особливо дбайливі діточки час від часу “годують” свої м’які іграшки. Це добре, що дитина хоче поділитися із улюбленою іграшкою смачним борщем чи компотом… Втім, батьки знають, як виглядає іграшка після таких частувань))) Отже іграшки треба прати або чистити.

Прати м’які іграшки можна, але лиш такі, у яких всередині ватин або ганчір’я. Таких іграшок зараз небагато. Та й на просушку піде забагато часу. Тому розглянемо методи безпечної домашньої хімчистки.

Пилосос – чудова річ для видалення пилу з іграшок,  які мають в середині батарейки.

Іграшки без батарейок, які мають певні забруднення (від того ж годування, наприклад) можна чистити рідиною для миття посуду, змішаною з водою. Спочатку почистити іграшку губкою із цим мильним розчином, а потім зняти розчин вологим рушником, змоченим в чистій воді. Висушити іграшку за допомогою фену.

Плями з іграшок чудово знімає лимонний сік. Варто лиш потерти забруднене місце долькою лимона.

Ще чистку роблять так: у рукав для запікання покласти іграшки, насипати у рукав харчову соду, рукав міцно зав’язати с двох боків і просто трусити його хвилин 10. Виходить, як прання у барабані сухим способом. Потім іграшки добре вичистити щіткою вбо пропилососити.

Чудовий спосіб знезаразити іграшки – запакувати їх в пакет і поклвсти у морозильну камеру на 48 годин при найнижчій температурі.

А ще добре періодично збризкувати іграшки спиртовим розчином.

Докладно – на відео:

 

 

 

Поділитися:

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet