Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Вітаміни, підтримка імунітету, догляд за шкірою дитини в зимній період

Догляд за дитиною в змовий періодЗ проблемами холодної пори року, необхідно рахуватися. Вітаміни, звичайно, порадить педіатр. Але не треба забувати про натуральні вітаміни – фрукти і овочі, та свіжі соки з них! Цитрусові – джерело вітаміну С, морква – каротин, яблука – залізо і т.д. Адже нічого не варто зробити дитині вранці смачний фреш! Це заряд вітамінами на цілий день. А ще можна вдень зробити салат із свіжої капусти з яблучком та морквою, а можна квашеною капусткою прикрасити будь-який гарнір – адже це так корисно!
В морозну погоду, перед виходом на прогулянку, дайте малюкові ковток кип’яченої води кімнатної температури – це захистить горло від різкого перепаду температур.
А ще в мороз, виходячи на вулицю, потрібно змастити личко дитини жирним кремом (наприклад, «Дитячим»), якщо крему немає, підійде нутряне сало або гусячий жир – вони захистять від обмороження. Ні в якому разі не натягуйте шарф на ніс або рот малюка – дихати вологою парою, що виникає під час дихання дуже шкідливо. Якщо відкриті частини обличчя дитини все-таки змерзли – потріть їх вовняною рукавичкою або шарфиком, поспішіть до приміщення. Неможна гріти замерзлі відкриті частини тіла гарячою водою. Можна змочити їх водою кімнатної температури, потім добре розтерти і змастити жиром.

Попередня стаття
Наступна стаття

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet