Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Що робити, якщо дитина стала жертвою вимагання чи насильства?

Що робити, якщо дитина стала жертвою насильстваНавряд чи вам може спасти на думку, що ваша дитина стала жертвою вимагання. Але вона здається дивною останнім часом. Вона не хоче йти до школи. Вона отримує погані оцінки з предметів, які добре опанувала. Причини такої поведінки повинні бути з’ясовані.

Етапи здійснення:
1. Якщо різкі зміни настрою і поведінки змушують вас думати, що ваша дитина стала жертвою вимагання, ви повинні перестати пускати вашу дитину в школу з грошима або цінними речами, такими як мобільний телефон або плеєр. Якщо у вас є змога супроводжуйте дитину до і після школи. Попросіть вчителя приглянути за нею.
2. Врешті решт дитина вам у всьому зізналася. Переконайте її, що вона зробила все правильно, що вона мала вам все розказати. Поясніть, що те що з нею сталося карається законом. Запевніть, що дитина не повинна боятися відплати бо її кривдники добре відомі. Щоб переконати її запевніть, що ви будете продовжувати проводжати і зустрічати її зі школи. Ви повинні звернутися до міліції.
3. Якщо ваша дитина все ще відмовляється говорити, то це є нормальна реакція, вона боїться. Дитина боїться, що їй помстяться. Якщо у вашої дитини є старші брат або сестра попросіть їх поговорити з малим про це.

Стаття надана: Марією Дмитрієвою

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet