Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Як Зробити Мак Власноруч до Дня Пам’яті та Примирення з Райдужок – Урок плетіння Rainbow Loom (рейнбоу лум бенд)

Популярне плетіння із кольорових гумок Rainbow Loom дозволяє вам не тільки плести браслети, а й різні фігурки та квіти. Наразі – квітку мак.

Зроблений своїми руками мак, стане чудовою прикрасою: його можна причепити на обруч, на браслет або зробити брошку, приколовши позаду безпечну (англійську) булавку. Для маку із райдужок (чи веселок) вам знадобляться 62 гумки: 1 жовта (для середини), 12 чорних (для маточок) та 46 червоних (для пелюсток).

Цей вид плетіння з Rainbow Loom Band (рейнбоу лум бенд) передбачає плетіння без верстату (Loom Board) – просто на гачку. Мак з кольорових гумок плететься близька 10 хвилин.


Не забувайте, що мак – це не просто гарна квітка для повсякденних прикрас, а й головний символ пам’яті жертв Другої Світової Війни. Одягніть зроблений власноруч мак на День Пам’яті та Примирення, вшановуючи всіх, хто загинув у ДСВ, а особливо близька 7-ми мільйонів українців. Слава героям України!

Урок плетіння Rainbow Loom (рейнбоу лум бенд) – Мак власноруч:


 

Коментарі

3 - коментарі до “Як Зробити Мак Власноруч до Дня Пам’яті та Примирення з Райдужок – Урок плетіння Rainbow Loom (рейнбоу лум бенд)”

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet