Контакти

levkoland@gmail.com
Чекаємо на ваші листи :)

Сторінки

Випалювання електричним випалювачем по дереву (Пірографія) – поради для дітей

Випалювання або Пірографія– дуже цікаве заняття! Це хоббі, яке переростає у захоплення усього життя. Майстри випалюють такі картини, що їх навіть важко відрізнити від фотографій. Але всі вони з чогось починали. Почнемо і ми! Я пропоную вам спробувати себе у ролі випалювача по дереву.
Для цього вам знадобиться: електричний випалювач, фанера, простий олівець та фарби гуаш.
Одразу хочу попередити – електричний випалювач по дереву небезпечний. Ним можна обпектися або взагалі спалити увесь дім. Настрашив?! 🙂 Однак нічого такого не станеться, якщо слідувати всім заходам безпеки. А саме, тримати електричний випалювач, коли він увімкнутий, потрібно на спеціальній залізній підставці; коли ви ним малюєте – тримайте його тільки за пластикову ручку; і останнє – обов’язково вимикайте випалювач з мережі, коли закінчите роботу. Отже, починаємо!
1. Отже, ми підготували фанеру, олівець та, поставивши електричний випалювач по дереву на залізний тримач, увімкнули його до розетки.
2. Поки електричний випалювач нагрівається (це займає небагато часу), малюємо на фанері контури майбутнього шедевра простим олівцем.
3. Заздалегідь на електричний випалювач ми одягли потрібну насадку (в наборі їх буває декілька). Починаємо обережно торкатися випалювачем контурів, проведених олівцем. Чим довше ви затримуватиметеся на однуму місці – тим ширшими будуть лінії.
4. Якщо у вас “набита рука”, то випалювання такого малюнку займе у вас близька 20-ти хвилин! Його можна залишити таким, – це вже готовий випалений малюнок, – а можна розфарбувати його фарбами.
5. Розфарбовувати я раджу гуашшю. При цьому не беріть на пензлик багато води (тоді фанера розмокне і фарба розтечеться по малюнку) та багато фарби (інакше ви прикриєте структуру дерева).
7. Гуаш на фанері сохне дуже швидко! Власне, лише за 1 годину ви можете створити чудовий подарунок чи просто прикрасу вашої кімнати. Випалювати можна і на вже готових скриньках, ложках чи дощечках для нарізання.
Я пропоную вам продивитися відео про малювання електричним випалювачем. Так ви зможете побачити це заняття безпосередньо у процесі.

Коментарі

1 коментар до “Випалювання електричним випалювачем по дереву (Пірографія) – поради для дітей”

  • Алёнка says:

    Я такое делала только не пчёлку , а единорога !!! КЛАССНАЯ ИДЕЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Написати коментар

Пошук по сайту

LiveInternet